Kontakt

Przemysł metalowy
Jarema Hańczewski
Kom.: +48 603 743 405
Fax.: +48 22 233 10 40
e-mail: j.hanczewski@sigpse.com

Signode Polska Sp. z o.o.
ul. Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno, Polska

tel.: +48 22 233 10 41, +48 22 233 10 39
fax.: +48 22 233 10 40
e-mail: d.banach@sigpse.com

NIP 118-003-41-58, REGON 010083372, KRS 0000142447
Kapitał zakładowy: 2 410 000 wpłacony w całości

Dariusz Banach - Członek zarządu
kom.: 605 307 789
e-mail: d.banach@sigpse.com

Dział Handlowy

e-mail: signode@signode.pl

Regionalny Manager Sprzedaży:
Artur Abramczyk (Polska wschodnia)

kom.: 601 621 502
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: a.abramczyk@sigpse.com

Andrzej Krysztofiak (Polska zachodnia)
kom.: 603 263 600
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: a.krysztofiak@sigpse.com

Jarema Hańczewski (Key Account)
kom.: 603 743 405
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: j.hanczewski@sigpse.com

Piotr Rychel (Technical and sales consultant)
kom.: 887 300 170
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: p.rychel@sigpse.com

Dział Serwisu

e-mail: serwis@signode.pl

Prosimy o wysyłanie narzędzi na poniższy adres na koszt Klienta oraz o dołączanie opisu uszkodzenia oraz kontaktu do osoby odpowiedzialnej w celu ewentualnej konsultacji.

SERWIS SIGNODE - adres wysyłkowy
Cielimowo, ul. Jodłowa 10
62-220 Niechanowo
Tel/fax. +48 61 427 44 05

Błażej Stróżyński - koordynator serwisu
kom.: 795 164 079
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: b.strozynski@sigpse.com

Krzysztof Szymoniak - serwisant
kom.: 609 105 725
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: k.szymoniak@sigpse.com

Agnieszka Porowska - wyceny części zamiennych
kom.: 609 039 066
tel.: +48 22 233 10 39
fax: +48 22 233 10 40
e-mail: a.porowska@sigpse.com

Dział Realizacji i logistyki

Teresa Porowska
kom.: 661 116 724
tel.: +48 22 233 10 41
fax.: +48 22 233 10 40
e-mail: t.porowska@sigpse.com

Treść umieszczona na stronach www.signode.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i modyfikacji produktów bez uprzedniego powiadomienia.